O Le Bistrot

Ahoj, vítám Vás na mém blogu Le Bistrot, na kterém s Vámi chci sdílet mé recepty a zkušenosti z kuchyně.

stepanka_nablog

Jmenuji se Štěpánka Duffková, jsem nadšená kuchařka. Moje nadšení spočívá v tom, že ráda zkouším vařit nová jídla. Vidím recept v časopise a tak ho hned vyzkouším. Vaření vždy bylo a je pro mne relaxací. Dvacet let jsem pracovala ve vrcholovém managementu  různých mezinárodních firem. Velkou zkušeností byla moje práce pro francouzské firmy, jelikož jsem měla možnost jíst v nejlepších pražských restauracích, které bohužel jíž neexistují, jako La Perle de Prague či Le Bistrot de Marléne, ale stále jsou mou velikou inspirací (vlastně proto i název mého blogu…). Dále samozřejmě i poznávání zahraničních restaurací – měla jsem tu čest jíst v restauracích, které byly oceněny Michelinskými hvězdami, jejich návštěvy byly pro mne vždy velkou kulinářskou události. Tyto zkušenosti, moje mlsnost a to štěstí, že mám doma tři chlapy, kteří rádi dobře jedí, jsou pro mne důvody, proč ráda vařím.

Skutečnost, že mám spoustu různých výtečných a osvědčených receptů a někdy mi dá velkou práci najít zrovna ten správný, se stala tím pravým důvodem, proč jsem se rozhodla psát tento blog – prostě si uložím své recepty sem a vy se můžete kdykoli podívat, co jsem vařila a jak na to. Ráda vařím zdravě a taky pořád držím dietu, tak i to pro Vás může být inspirací, vařím zdravě a dietně (předem upozorňuji, že někdy vypadnu z role a programu „dietní“ 🙂 ).

Tak neváhejte, dívejte se a zvěte i Vaše známé na návštěvu do „Le Bistrot u Štěpánky“.

Vaše kuchařka Štěpánka

4 thoughts on “O Le Bistrot

 1. Dobrý den paní Duffková,
  rád bych si u Vás objednal:
  Cibulovo-sýrový quiche
  bramborové škvarkové placky
  a
  vánočku
  Bylo by možno k dodání v týdnu od 11.11.2013?
  Děkuji předem,

 2. Vážená paní Duffková,
  přijímáte prosím ještě objednávky na mazance?
  Děkuji

 3. Dobrý den,

  na svém blogu lebistrot.cz píšete o jídle a vaření, a tak se na vás obracím s nabídkou na vyzkoušení prémiové značky italských těstovin Rummo, které jsou novinkou na českém trhu.

  Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s