Štěpánka Duffková – kuchařka

stepanka_nablog

Ahoj, vítám Vás na mém blogu Le Bistrot, na kterém s Vámi chci sdílet mé recepty a zkušenosti z kuchyně.

Jmenuji se Štěpánka Duffková, jsem nadšená kuchařka. Moje nadšení spočívá v tom, že ráda zkouším vařit nová jídla. Vidím recept v časopise a tak ho hned vyzkouším. Vaření vždy bylo a je pro mne relaxací. Dvacet let jsem pracovala ve vrcholovém managementu  různých mezinárodních firem. Velkou zkušeností byla moje práce pro francouzské firmy, jelikož jsem měla možnost jíst v nejlepších pražských restauracích, které bohužel jíž neexistují, jako La Perle de Prague či Le Bistrot de Marléne, ale stále jsou mou velikou inspirací (vlastně proto i název mého blogu…). Dále samozřejmě i poznávání zahraničních restaurací – měla jsem tu čest jíst v restauracích, které byly oceněny Michelinskými hvězdami, jejich návštěvy byly pro mne vždy velkou kulinářskou události. Tyto zkušenosti, moje mlsnost a to štěstí, že mám doma tři chlapy, kteří rádi dobře jedí, jsou pro mne důvody, proč ráda vařím.

Skutečnost, že mám spoustu různých výtečných a osvědčených receptů a někdy mi dá velkou práci najít zrovna ten správný, se stala tím pravým důvodem, proč jsem se rozhodla psát tento blog – prostě si uložím své recepty sem a vy se můžete kdykoli podívat, co jsem vařila a jak na to. Ráda vařím zdravě a taky pořád držím dietu, tak i to pro Vás může být inspirací, vařím zdravě a dietně (předem upozorňuji, že někdy vypadnu z role a programu „dietní“ 🙂 ).

Tak neváhejte, dívejte se a zvěte i Vaše známé na návštěvu do „Le Bistrot u Štěpánky“.

Vaše kuchařka Štěpánka

info@stepankaduffkova

606 670 790

3 thoughts on “Štěpánka Duffková – kuchařka

  1. Ahoj Štěpánko, díky za úžasnou kuchařku! Těším se, až vyzkouším některý z tvých receptů. Jelikož jsem měla možnost několik tvých dobrot ochutnat, naposledy chleba-ten prostě nemá chybu, všem čtenářům tvého blogu vřele doporučuji. Přeji tobě i nám spoustu dalších kulinářských zážitků 🙂 Jana

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s